Stavíme krb

Pokud uvažujete o zútulnění Vašeho příbytku pomocí nového krbu, bylo by asi nejlepší tuto činnost svěřit do rukou odborníkům. Stavba krbu svépomocí může být velice náročná.

Vybrat si tu správnou firmu, která se zabývá stavbami krbů všech typů, ať už se jedná o nejrozšířenější teplovzdušné krby, akumulační krby, nebo třeba kachlová kamna, krby s teplovodním výměníkem či plynové krby, není v dnešní době problém. Pokud jsou Vaše požadavky náročnější, je možno si nechat zajistit výrobu krbové vložky přímo na míru včetně bohatého výběru obkladových materiálů, dle Vašeho přání.

Potřebujete-li například ekonomicky výhodný zdroj tepla za přijatelnou cenu s dlouhou životností, firmy Vám provedou návrh na finančně přijatelné možnosti z levnějších, ale přitom kvalitních materiálů, nebo Vám nabídnou prodej a montáž krbových kamen.

Krby se staví na míru dle přání a potřeb zákazníka. Firma na základě Vašeho požadavku, prostudování plánů Vašeho domu, případně vlastního zaměření vytvoří na základě získaných informací návrh ohledně vhodných parametrů krbu.  Dále se provedou korektury podoby krbu tak, aby výsledný návrh zcela odpovídal Vašim požadavkům a přáním.

Jakmile připravený návrh odsouhlasíte, firma Vám připraví podrobnou cenovou nabídku a po jejím odsouhlasení s Vámi domluví přesný termín stavby krbu.

kamenné krby

Po dokončení stavby krbu s Vámi firma provede zkušební topení a podrobně Vám vysvětlí, jak správně krb obsluhovat.

Profesionální firma se při výběru krbu vždy snaží vyhovět přáním i fantazii zákazníka, předat mu své dlouholeté zkušenosti, aby mohl být se svým výběrem spokojený a cítil se následně u svého krbu dobře. Samozřejmostí je i skutečnost, že si můžete vybrat krb i podle různých kritérií, například podle toho, od jakého výrobce pochází, nebo podle druhu materiálů, ke kterým máte důvěru z hlediska kvality, či se Vám líbí z hlediska designu.

Pokud tedy o stavbě krbu vážně uvažujete, určitě se poohlédněte po profesionální firmě, která má zkušenosti a dobré recenze.